• Wpisów: 37
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 341 dni temu, 19:40
  • Licznik odwiedzin: 2 563 / 417 dni
 
maluscorporisisback
 
Dzień zaczął się nienajlepiej (spóźnienie do pracy, w tejże pracy opiernicz, nieoczekiwany okres- ucieszyłam się jednak, że dostałam go kiedyś w ogóle)...No i to, że pracowałam w sobotę, kiedy zwykle mam wolne weekendy. Ale przetrwałam. Z pracy odebrała mnie siostra ze swoim mężem i pojechaliśmy współnie na zakupy.

bilans miłych rzeczy:
+kupiłam sobie piżamkę (rozmiar S), cieplutkie skarpetki z włókien bambusowych, najpiękniej pachnącą świeczkę i drewnianą misę, więc będę miała w czym robić zdrowe jedzonko
+spędziłam miły czas z najbliższymi i faktycznie czułam się jak z rodziną
+chodziłam po mieście ubrana w koc i kapelusz czarownicy i czułam się pewna siebie :)

Mieszkam z moją siostrą i szwagrem już od kilku miesięcy, powoli powinnam zacząć się zbierać. Niby nie muszę, ale myślałam o tym, żeby spędzić czas z matką i ojcem...tylko nie wiem czy to nie jest kuszenie losu i mojej psychiki, która teraz jest w miarę stabilna.
Nie wychodzi mi moje postanowienie "nie skubania", cały czas czuję, że nie mogę jeść niektórych posiłków,ale mój mózg uważa, że skubanie to co innego. Więc zamiast z czystym sumieniem zjeść sałatkę powiedzmy o 20, to podskubuję i w efekcie nie jestem ani najedzona ani spokojna. Eh. Długa droga przede mną. Ale nie poddaję się :) Bardzo dziękuję Wam za wsparcie, wiele to dla mnie znaczy :>
df9b6d69b83e0d31eeff40193a227409.jpg

Wiem, że to dziecinne, ale wraz ze zbliżającym się Halloween/Samhain wraca mój sentyment do Harry'ego Pottera :3 Oglądałam, czytałam tysiąc razy, włącznie z wywiadami i teoriami fanów. I wciąż mam konto na Pottermore, a w 2018 idę do kina na Fantastic Beats and Where To Find them (część 2). Taki mały fakt o mnie.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.